ایران بر فراز نانگاپاربات ایستاد....

برگرفته از سایت http://www.fa.iranianchallengers.com

تبریک و هزاران شادباش...

                   ایران بر فراز نانگاپاربات ایستاد... 

                                            ایران بر فراز نانگاپاربات ایستاد...

                                                                   ایران بر فراز نانگاپاربات ایستاد....


       
امروز ساعت 4 عصر صدای تیم ما، به عنوان اولین ایرانیِان ِ صعود کننده به دومین قله ی سخت جهان  از روی  نانگاپاربات... سرچشمه ی رود مقدس سند ... ارتفاع8125متری... غرب همیالیا...نهمین قله ی بلند دنیا شنیده شد...
 
کاظم فریدیان، سهند عقدایی، حسین ابوالحسنی، لیلا اسفندیاری،احسان پرتوی نیا موفق شدند بعد از بیست و پنج روز تلاش ِ حساب شده بر فراز نانگاپاربات بایستند و در کنارپرچم پرافتخار ایران پرگهر، شعار و خواسته ی خود را با پرچم" نجات رود کارون از آلودگی" به گوش جهان برسانند.

این افتخار بزرگ را به تمام مردم ایران، دست اندرکاران ورزش حرفه ای کوه نوردی، باشگاه دماوند، کامران کاویان حامی  برنامه وتمام طرفداران محیط زیست تبریک می گوییم.

این برنامه اولین صعود از 55 صعود امسال به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه باسابقه و پرافتخار دماوند محسوب می شود که با اولین صعودِ ایرانی روی نهمین قله ی  بلند دنیا در تاریخ کوه نوردی کشورمان جاودانه شد.

دو روز دیگر شنبه 29/4/87 سالگرد صعود کی تو، توسط کاظم فریدیان است.

/ 2 نظر / 16 بازدید
کلماتی از یک کوهنورد

سلام به شما برای کار آموزی گفتم من کار آموزی برف و یخ دارم فقط می خواستم از کلاس های پر بار مربیان دیگر استفاده کنم هر وقت در جایی از دوستانم کار آموزی برف و یخ می گذارند و یا کوهنوردی و یا سنگ نوردی من می رم نه برای مدرک چون مدرکش رو دارم فقط برای اینکه اطلاعات سال رو به دست بیارم چون امسال هنوز قسمت نشده برای کلاس های مربیگری شرکت کنم چون هزینه اش زیاده و من این قدر ندارم بتونم شرکت کنم برای همین فعلن برای اینکه اطلاعاتم به روز باشه با بچه ها کلاس می رم فقط همین [نیشخند][چشمک]موفق و موید باشی تا بعد

غزل

سلام دوست عزیز وبلاگ تاپ فر یو آپ شده و بازم منتظر حضور زیبای شماست پیشمون بیائید خوشحال میشیم [گل]